Dřevěná nebo plastová okna?

Dřevěná nebo plastová okna?

5. 1. 2012, 12:08

Dřevo je stále velice žádaným materiálem. Jednak pro svoji originalitu, ale také ekologičnost. Někdo dá přednost plastovým oknům, jiný zvolí raději klasická dřevěná okna. Dřevěná okna potřebují určitou péči a údržbu, ale mají také dlouho životnost.

Výhody dřevěných oken

Dřevěná okna budou vždy žádaným artiklem na trhu. Klasický materiál dřevo bude žádaným materiálem nejen pro svoji léty prověřenou zkušenost, ale i pro nadčasovou originalitu. Dřevěné okno navodí v místnosti příjemnou atmosféru a jistý druh útulnosti. Pakliže se stojíte před rozhodnutím, který typ oken zvolit, tak dřevěná okna mají svá plus a plastová též.

Vlastnosti dřevěných oken

Dřevěná okna vynikají tepelně izolačními vlastnostmi a dlouhou životností. Je zde absence tepelných mostů. Přírodní materiál dřevo vyniká vysokou pevností a minimální roztažitostí spojenou s dlouhou životností.

Dřevěná okna Eurookna

Dřevěné okna Eurookna jsou vyráběna z tradičních dostupných materiálů a to smrku a borovice. Životnost je prodloužena díky současným moderním technologiím výroby až na 100let. Dřevěná okna od firmy Eurookna jsou vysoce odolná proti požáru a vynikají velice moderním designem. Přírodní materiál dřevo nezatěžuje životní prostředí.Tato okna mají větší propustnost páry a tak se snižuje možnost výskytu plísní v místnostech. Recyklovatelnost těchto oken je také velice dobrým ukazatelem.

Výroba dřevěných oken na zakázku

Chcete vyměnit stará nefunkční okna za nová? Žádný problém! Firma Eurookna vám na zakázku vyrobí zcela atypická dřevěná okna, ale i v klasických rozměrech dle vašich požadavků. Odborníci vám vyjdou plně vstříc a seznámí vás s ceníkem výměny oken a dalšími službami spojenými s výměnou.

Atypická okna

Někdy ale stojíme před problémem, že potřebujeme vyměnit okna u starého historického objektu. Nejlépe, když se obrátíte na odborníky a ti vám ve všem poradí a pomohou tak, aby dřevěná okna plně harmonizovala s objektem a zapadala i designem do stylu stavby a harmonizovala s okolím.

Prodej dřevěných oken

Ve specializovaných prodejnách si můžete sami zakoupit dřevěná okna a sami si je i vyměnit.

Zobrazení: 183830 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Kvalitní plastová okna Počet komentářu: 4
Článek: Plastová okna – výběr Počet komentářu: 2
Podobné články
  • Kvalitní plastová okna

    9. 1. 2012, 12:07 | Diskuze (4)

    Kvalitní plastová okna zaručí v našem domově moderní vzhled a velkou tepelnou úsporu. V naší době neustále vzrůstají ceny energií a proto jsou dnes plastová okna velmi vhodnou investicí. Na trhu je mnoho firem a dnes můžeme plastová okna pořídit opravdu levně.

  • Dřevěná nebo plastová okna?

    5. 1. 2012, 12:08 | Diskuze (0)

    Dřevo je stále velice žádaným materiálem. Jednak pro svoji originalitu, ale také ekologičnost. Někdo dá přednost plastovým oknům, jiný zvolí raději klasická dřevěná okna. Dřevěná okna potřebují určitou péči a údržbu, ale mají také dlouho životnost.