Dřevěná okna bazar

Dřevěná okna bazar

24. 1. 2012, 13:43

Dřevěná okna jsou nejosobitějším typem oken na trhu. Zákazníky jsou oceňovány především díky materiálu, který je přírodní a těžko napodobitelnému vzhledu. Jsou vyráběna v mnoha barevných kombinacích a lazurách. Bývají také doplňována různými doplňky, jako jsou žaluzie a sítě proti hmyzu.

Izolace je hlavním plusem dřevěných oken

Dřevěná okna lze použít do nízkoenergetických domů. Okna ze dřeva mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Dokážou snížit únik tepla z budovy od 20% do 40%. V některých případech i více. Důležitou roli při snižování tepelných ztrát, hraje například i počet vrstev skla nebo šířka dřevěného profilu.

Cena dřevěných oken

Nebudeme si nic nalhávat, v případě stavby nemovitosti, hrají hlavní roli peníze a výše rozpočtu je hlavním motorem při pořízení nového bydlení. Cena dřevěných oken se odráží od druhů oken a podle počtu křídel, od jednokřídlového až po trojkřídlová okna.Firem prodavající okna je spousta a na konkurečním boji vydělavají koneční kupující, kterým při prodeji oken nabízejí specializované společnsoti slevy až do výše 50 procent.

Bazar dřevěných oken - Cesta ještě k levnějším dřevěným oknům

Chcete na dřevěných oknech ušetřit co nejvíce? Využijte výprodej dřevěných oken a dveří za neuvěřitelné ceny. Většinou se jedná o bezvadné výrobky, zejména o výstavní produkty či testovací vzorky do státních zkušeben. Také v soukromé inzerci naleznete dřevěná okna k prodeji, uživatelé si vyberou špatné rozměry oken a posléze okna prodávají po inzerátech.

Dřevěná okna - Návrat k přírodě

Hlavní výhodou těchto oken je jejich přírodní materiál. Další nespornou výhodou je výběr barev dřevěných oken. Mnoho zřizovatelů nového bydlení řeší dilema, jaká okna použít, zda plastová, nebo dřevěná okna. Rozhodujícím prvkem může být o jaký druh novostavby se jedná, zasadit dřevěný domek plastovými okny není zrovna nejlepším řešením.

Zobrazení: 186848 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Kvalitní plastová okna Počet komentářu: 4
Článek: Plastová okna – výběr Počet komentářu: 2
Podobné články
  • Kvalitní plastová okna

    9. 1. 2012, 12:07 | Diskuze (4)

    Kvalitní plastová okna zaručí v našem domově moderní vzhled a velkou tepelnou úsporu. V naší době neustále vzrůstají ceny energií a proto jsou dnes plastová okna velmi vhodnou investicí. Na trhu je mnoho firem a dnes můžeme plastová okna pořídit opravdu levně.

  • Dřevěná nebo plastová okna?

    5. 1. 2012, 12:08 | Diskuze (0)

    Dřevo je stále velice žádaným materiálem. Jednak pro svoji originalitu, ale také ekologičnost. Někdo dá přednost plastovým oknům, jiný zvolí raději klasická dřevěná okna. Dřevěná okna potřebují určitou péči a údržbu, ale mají také dlouho životnost.