Dřevěná okna cena

Dřevěná okna cena

14. 3. 2013, 10:42

Když se rozhodujeme o nákupu nových dřevěných oken, cena je jistě jedním z důležitých faktorů. Rozhoduje o ní mnoho kritérií, od druhu skla, které v rámu bude sedět po druh dřeva.

Dřevěná okna

Ušetřit určitě chce každý. Jenomže jak ušetřit dnes tak, abychom nemuseli po vypršení záruky za opravu doplácet další tučnou částku. Někdy se spíše vyplatí více zaplatit dnes, abychom ušetřili v budoucnosti. Stačí k tomu logická úvaha - s inflací vše zdražuje, součástka, která dnes stojí jednu částku, může za pár let stát dvojnásobek.

Jak nešetřit draze na dřevěných oknech

Dřevěná okna, která dnes koupíte, by neměly sloužit jen vám, ale i dalším generacím, takže na to myslete. Je dobré jako materiál vybrat odolný druh dřeva, jakým je například smrk či dub a dbát na tom kam se hodí. Například smrku nesvědčí přílišná vlhkost, dub naopak vydrží plískanici, jako z potopy světa, ale má o něco slabší izolační vlastnosti. Když jsme už u tepelné izolace, rozhodně vyplatí více zainvestovat do samotných skel, jelikož s moderními okny nejvíce tepla uniká právě samotným sklem. Dvojskla či trojskla s vakuem jsou jednoznačně správnou volbou.

Více hlav víc ví - ale jak se mezi nimi neztratit

Pokud chcete ušetřit, určitě je vhodné se poradit s všudypřítomným vševědem jménem internet. Pročtěte recenze dřevěných oken, která byste si chtěli koupit a vyhledejte si všechny recenze. Některé firmy také mají omezené pole působnosti, takže si zjistěte, zda například nevyrábí dřevěná okna jen pro Prahu, abyste si nemuseli nakonec zařizovat dopravu sami. Na internetu také najdete spoustu slevových akcí, které se rychle střídají, takže se určitě vyplatí počkat na okno vašich snů. Rozhodně tak učiníte lepší nákup než v bazaru, kde často ani pořádně nevíte, jaká okna kupujete. Když nákup z první ruky vyjde levně, proč nakupovat z té druhé, ne? Internetový prodej oken také často vyjde levněji - ostatně jako u každého zboží- než v kamenné prodejně.

Zobrazení: 209195 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Kvalitní plastová okna Počet komentářu: 4
Článek: Plastová okna – výběr Počet komentářu: 2
Podobné články