Dřevěná okna dodají teplo domova

Dřevěná okna dodají teplo domova

13. 1. 2012, 11:34

Dřevo je materiál který navodí pocit domácího tepla. Těší se stálé oblibě zákazníků, jelikož splňují vysoké nároky na úsporu energií. Hodí se pro každou výměnu oken. Jsou vhodné jak pro pasivní tak pro nízkoenergetické domy.

Moderní dřevěná okna

Kvalitní dřevěná okna se vyrábějí ze smrku nebo borovice. Lepené hranoly eliminují nežádoucí kroucení dřeva. Životnost moderních dřevěných oken ve spojení se současnými moderními technologiemi a správnou údržbou je skoro stoletá. Dřevěná okna se hodí do moderních novostaveb. Dřevěná okna nezatěžují životní prostředí a jsou velice ekologická. Vyrábějí se v mnoha různých tvarových variantách.

Dřevěná okna s krásným designem

Dřevěná okna mají skvělé technické vlastnosti a krásný design. Jsou vyrobena z ekologicky čistého materiálu. Dřevěná okna nepostrádají přírodní vzhled a specifickou vůni. Velkou předností dřevěných oken je vynikající izolační vlastnost. Dřevěná okna jsou pevná, pružná s minimální roztažností.

Dřevěná okna jsou kouzlo

Dřevěná okna mají své kouzlo. Vyzařuje z nich teplo a navozují pocit pohody a klidu. Dřevěná okna vyzařují souznění s okolní přírodou. Tato okna jsou prestižní záležitostí a spoluvytvářejí image. Dřevěná okna jsou životním stylem a napovídají o životním postoji a vztahu k přírodě.

Dřevěná okna jsou estetická

Dřevo má nesporné výhody. Důležitou vlastností dřevěných oken je velká tvarová stabilita a rozměrová stálost. Dřevěná okna umí přijmout vlhkost a opětně ji vydat. Obytné prostory s dřevěnými okny dýchají. Tato okna se dají esteticky sladit s dřevěnými prvky interiéru. Dřevěná okna poskytují prostor pro kreativitu. Dřevo umožňuje vytvořit individuální a jedinečné dílo.

Styl dřevěných oken

Dřevěná okna se vyrábějí a dodávají také se zvýšenou bezpečností proti vloupání. Oblíbené a žádané jsou rustikální profilace, které jsou vhodné k domům s osobitým stylem a dodají objektu eleganci.

Dřevěná okna představují dlouhodobou investici

Dřevěná okna jsou dlouhodobou investicí a zárukou nadčasovosti. Dřevěná okna budou vždy zárukou vysoké kvality .

Zobrazení: 149057 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Kvalitní plastová okna Počet komentářu: 4
Článek: Plastová okna – výběr Počet komentářu: 2
Podobné články
  • Kvalitní plastová okna

    9. 1. 2012, 12:07 | Diskuze (4)

    Kvalitní plastová okna zaručí v našem domově moderní vzhled a velkou tepelnou úsporu. V naší době neustále vzrůstají ceny energií a proto jsou dnes plastová okna velmi vhodnou investicí. Na trhu je mnoho firem a dnes můžeme plastová okna pořídit opravdu levně.

  • Dřevěná nebo plastová okna?

    5. 1. 2012, 12:08 | Diskuze (0)

    Dřevo je stále velice žádaným materiálem. Jednak pro svoji originalitu, ale také ekologičnost. Někdo dá přednost plastovým oknům, jiný zvolí raději klasická dřevěná okna. Dřevěná okna potřebují určitou péči a údržbu, ale mají také dlouho životnost.