Diskuze k článku Kvalitní plastová okna

Autor: xxx
Datum: 5. 1. 2012

tak jaká plastová okna doporučujete? uniwin? arkáda? decrobzenec?
Hodnocení komentáře:   Reagovat
Zaslat komentář

Autor: HrazdilaJakub
Datum: 17. 2. 2013

Máme druhou topnou sezónu plastová okna od výrobce RI OKNA od prodejce JKT OKNA Olomouc z Olomouce. Mají internetové stránky www.jktokna.cz. Jsme spokojeni, po seřízení nám okna fungují velmi dobře. Firmu nám doporučili sousedi, mají od nich taky okna a taky jsou moc spokojeni. Nám se skla vůbec nerosí. To máme jenom trojsklo. Mohu doporučit Kuba Hr
Hodnocení komentáře:   Reagovat
Zaslat komentář

Autor: Lucka
Datum: 25. 11. 2013

ahoj hledáme slušnou firmu, která by nám vyměnila 9 plastových oken a to okolo 40-45 tisíc. Už se těším na teplíčko v zimě.
Hodnocení komentáře:   Reagovat
Zaslat komentář

Autor: Karolína T.
Datum: 14. 7. 2015

Nejlepší je rozeslat poptávky do několika firem. Za nás bych doporučila společnost Vekra. Z šesti firem nám vyšla nejlíp. Okna byly do měsíce hotové a kvalita perfekt.
Hodnocení komentáře:   Reagovat
Zaslat komentář

Zaslat komentářNejkomentovanější články
Článek: Kvalitní plastová okna Počet komentářu: 4
Článek: Plastová okna – výběr Počet komentářu: 2
Podobné články
  • Kvalitní plastová okna

    9. 1. 2012, 12:07 | Diskuze (4)

    Kvalitní plastová okna zaručí v našem domově moderní vzhled a velkou tepelnou úsporu. V naší době neustále vzrůstají ceny energií a proto jsou dnes plastová okna velmi vhodnou investicí. Na trhu je mnoho firem a dnes můžeme plastová okna pořídit opravdu levně.

  • Dřevěná nebo plastová okna?

    5. 1. 2012, 12:08 | Diskuze (0)

    Dřevo je stále velice žádaným materiálem. Jednak pro svoji originalitu, ale také ekologičnost. Někdo dá přednost plastovým oknům, jiný zvolí raději klasická dřevěná okna. Dřevěná okna potřebují určitou péči a údržbu, ale mají také dlouho životnost.