Plastová okna ušetří Vaši kapsu

Plastová okna ušetří Vaši kapsu

10. 1. 2012, 13:45

Jsou náklady za topení ve Vaší domácnosti příliš vysoké? To, že ztlumíte topení na minimum a obléknete tlusté ponožky a svetr asi nebude tím nejlepším řešením. Možná Vás překvapí, že k zásadní úspoře postačí výměna oken.

Plastová okna proti hluku

Možná Vás to překvapí, ale okna v bytě představují největší zdroj tepelných ztrát. Kvalitní plastová okna ovšem tyto ztráty dokážou snížit na minimum. Současně také zaručují vysokou míru izolace proti hluku. To nepochybně oceníte, zvláště pokud bydlíte u rušné a frekventované komunikace. Pokud se rozhodnete pro plastová okna, určité nebudete litovat.

První plastová okna se na českém trhu objevila v průběhu sedmdesátých let. Jejich vlastnosti ale zdaleka ještě nedosahovaly dnešních parametrů. Cena plastových oken byla vysoká a s ohledem na použitý těsnící materiál okna často brzy přestala plnit svůj účel (těsnění zpuchřelo).Za více jak čtyřicet let ve vývoji plastových oken došlo k mnoha radikálním změnám. Výrobci plastových oken v současnosti nabízejí obrovskou škálu kvalitních plastových oken. Plastová okna můžete pořídit levně, vybrat si technické parametry i design. Dávno již neplatí, že plastová okna jsou pouze bílá. Vybrané typy plastových oken se vyrábějí ve všech barevných variacích a mohou tak výrazným způsobem umocnit architekturu Vašeho obydlí.Jistě namítnete, že nejste stavař, architekt ani energetik, abyste se v tak široké nabídce orientovali a vybrali plastová okna správně. S tím pochopitelně firmy, které plastová okna nabízejí, počítají. Mezi jejich služby vždy patří poradenská činnost a servisní služby. Odborně Vám doporučí nejvhodnější plastová okna pro Váš byt či dům a ochotně vysvětlí rozdíly mezi jednotlivými nabízenými plastovými okny. Renomované společnosti s každým klientem řeší i konečnou realizaci.

Výměna starých špatně těsnících oken za nová moderní okna z plastu je investicí, která se Vám prokazatelně vyplatí. Úspory nákladů za topení se výrazně sníží a nebude Vás už obtěžovat hluk z venkovního prostředí.

Zobrazení: 132526 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Kvalitní plastová okna Počet komentářu: 4
Článek: Plastová okna – výběr Počet komentářu: 2
Podobné články
  • Kvalitní plastová okna

    9. 1. 2012, 12:07 | Diskuze (4)

    Kvalitní plastová okna zaručí v našem domově moderní vzhled a velkou tepelnou úsporu. V naší době neustále vzrůstají ceny energií a proto jsou dnes plastová okna velmi vhodnou investicí. Na trhu je mnoho firem a dnes můžeme plastová okna pořídit opravdu levně.

  • Dřevěná nebo plastová okna?

    5. 1. 2012, 12:08 | Diskuze (0)

    Dřevo je stále velice žádaným materiálem. Jednak pro svoji originalitu, ale také ekologičnost. Někdo dá přednost plastovým oknům, jiný zvolí raději klasická dřevěná okna. Dřevěná okna potřebují určitou péči a údržbu, ale mají také dlouho životnost.