Dřevěná okna cena

14. 3. 2013, 10:42

Dřevěná okna cenaKdyž se rozhodujeme o nákupu nových dřevěných oken, cena je jistě jedním z důležitých faktorů. Rozhoduje o ní mnoho kritérií, od druhu skla, které v rámu bude sedět po druh dřeva.


Dřevěná eurookna ceník

20. 2. 2013, 13:49

Dřevěná eurookna ceníkDřevěná eurookna jsou synonymem klasických dřevěných oken, ale v modernizovaném provedení. Tento typ oken splňuje veškerá kritéria na zateplení bytů a domů. Dřevěná okna ceník je příjemný dotek přírody za přijatelnou cenu.


Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Prodej dřevěných oken hlásí nárůst

30. 10. 2012, 9:36

Prodej dřevěných oken hlásí nárůstStále více vzrůstající poptávka po dřevěných oknech zvyšuje jejich prodej. Dřevo je stále oblíbené, ba naopak, stoupá poptávka po produktech vyrobených z tohoto klasického materiálu. Kvalitní dřevěná okna jsou jedním z nich.


Výroba dřevěných oken

24. 9. 2012, 16:42

Výroba dřevěných okenDřevo se na výrobu dřevěných oken používá již dlouhá staletí. Tento ekologický a přírodní materiál dodává jednoznačně charakter bydlení a osobitou tvář. Působí příjemným a útulným pocitem domova. Kontakt s přírodou je dán tedy výrobou dřevěných oken.


Dřevěná okna - návrat

7. 2. 2012, 11:44

Dřevěná okna - návratPoté, co plastová okna téměř vytlačila v devadesátých letech klasická okna ze dřeva z našeho trhu, se dřevěná okna vrátila s triumfálním třeskotem, s nímž se pomalu vrací na místa, která jim dlouhodobě patřila a patří.


Plastová okna – výběr

1. 2. 2012, 12:28

Plastová okna – výběrPři stavbě nového domu nebo rekonstrukci domu a bytu se asi jen stěží vyhneme potřebě instalace nových oken. V současné nabídce je široký sortiment použitých materiálů, ze kterých jsme si po důkladném zvážení vybrali okna plastová.


Dřevěná okna

31. 1. 2012, 11:38

Dřevěná oknaMalá, velká, tabulková, dvou- a trojdílná, pravoúhlá, šikmá, oblouková, kulatá, jednoduchá, vícevrstvá, dřevěná, hliníková, plastová, bílá, barevná, nově natřená, zpuchřelá, čistá, zaprášená, levná, drahá, hlavně ne rozbitá. Není to jednoduché...


Technické vlastnosti dřevěných oken

30. 1. 2012, 11:46

Technické vlastnosti dřevěných okenOkna jsou vyrobena z třívrstvého dřevěného hranolu s izolačními skly a celoobvodovým kováním. Všechny tyto prvky dodávají dřevěným oknům výborné technické vlastnosti. Mají několikanásobně nižší tepelnou roztažnost než okna vyrobená z jiných materiálů.


Dřevěná okna bazar

24. 1. 2012, 13:43

Dřevěná okna bazarDřevěná okna jsou nejosobitějším typem oken na trhu. Zákazníky jsou oceňovány především díky materiálu, který je přírodní a těžko napodobitelnému vzhledu. Jsou vyráběna v mnoha barevných kombinacích a lazurách. Bývají také doplňována různými doplňky, jako jsou žaluzie a sítě proti hmyzu.


Dřevěná okna – vyměnit je za plastová?

19. 1. 2012, 14:10

Dřevěná okna – vyměnit je za plastová? Stalo se zaběhanou praxí mnoha majitelů domů, že společně se zateplením pláště domu provádí i výměnu starých, většinou ještě dřevěných oken. Jaká však zvolit nová okna – dřevěná nebo plastová?


Vzestup dřevěných oken

18. 1. 2012, 14:51

Vzestup dřevěných okenV posledních letech jsou na vzestupu technologicky vysoce kvalitní dřevěná okna. Investor má možnost výběru moderních trend levnějších oken nebo dřevěná okna z tradičního materiálu dřeva. Především se musí brát v potaz životnost nových oken s jejich výhodami.


Dřevo a okna

17. 1. 2012, 10:34

Dřevo a oknaDřevo je přírodní ekologický materiál a nenarušuje životní prostředí. Dřevo je také přírodně obnovitelné a lehce se zpracovává. Dřevěná okna navozují v interiérech příjemnou atmosféru. Dřevo má celou řadu fyzikálních a mechanických vlastností.


Dřevěná okna – nejen eurookna

16. 1. 2012, 13:02

Dřevěná okna – nejen eurooknaDřevěná okna jsou nejtradičnějším typem oken již dlouhá staletí. Vedle klasických dřevěných oken, která známe všichni ze starších budov, se však v posledních letech setkáváme i s dřevěnými okny, které splňují náročné euro normy


Dřevěná okna dodají teplo domova

13. 1. 2012, 11:34

Dřevěná okna dodají teplo domovaDřevo je materiál který navodí pocit domácího tepla. Těší se stálé oblibě zákazníků, jelikož splňují vysoké nároky na úsporu energií. Hodí se pro každou výměnu oken. Jsou vhodné jak pro pasivní tak pro nízkoenergetické domy.


Dřevěná okna jsou klasikou

12. 1. 2012, 10:35

Dřevěná okna jsou klasikouOtázka oken je stará jako lidstvo samo, už v těch nejstarších dobách, řešili lidé otázku výhledu ze stavení. Dřevěná okna jsou stále nejjednodušším řešením. Dnešní trh nabízí velmi bohatou nabídku. Stačí si vybrat podle typu domu a ceníku dřevěných oken.


Plastová okna ušetří Vaši kapsu

10. 1. 2012, 13:45

Plastová okna ušetří Vaši kapsuJsou náklady za topení ve Vaší domácnosti příliš vysoké? To, že ztlumíte topení na minimum a obléknete tlusté ponožky a svetr asi nebude tím nejlepším řešením. Možná Vás překvapí, že k zásadní úspoře postačí výměna oken.


Dřevěná okna jistota pro mnohé generace

9. 1. 2012, 12:13

Dřevěná okna jistota pro mnohé generace Dlouhá staletí byly klasickými materiály pro výrobu oken vedle výplňového skla i kvalitní dřevo. A vlastně byly i materiály jedinými běžně používanými. Teprve na začátku minulého století se začal používat kov a na jeho konci pak plastické hmoty


Kvalitní plastová okna

9. 1. 2012, 12:07

Kvalitní plastová oknaKvalitní plastová okna zaručí v našem domově moderní vzhled a velkou tepelnou úsporu. V naší době neustále vzrůstají ceny energií a proto jsou dnes plastová okna velmi vhodnou investicí. Na trhu je mnoho firem a dnes můžeme plastová okna pořídit opravdu levně.


Výměna oken

9. 1. 2012, 12:07

Výměna okenRozhodli jste se pro výměnu stávajících oken za okna plastová. Rádi byste je plastivý okna pořídili levně, ale samozřejmě ne na úkor kvality. Jak se orientovat v rozsáhlé nabídce na internetu by vám měl pomoci následující článek.


Řasenku nebo plastová okna?

9. 1. 2012, 9:47

Řasenku nebo plastová okna?Připadá vám snad tato otázka nesmyslná a zcestná? Na první pohled, nebo spíše poslech, určitě ano. Ale zamysleme se ... nemá snad oko a okno k sobě blízko? Už jenom ta podoba obou slov. A co nejrůznější rčení odkazující k blízké souvislosti těchto pojmů. Ano - oko do duše okno! A v našem případě - okno do domácnosti oko!


Dřevěná nebo plastová okna?

5. 1. 2012, 12:08

Dřevěná nebo plastová okna?Dřevo je stále velice žádaným materiálem. Jednak pro svoji originalitu, ale také ekologičnost. Někdo dá přednost plastovým oknům, jiný zvolí raději klasická dřevěná okna. Dřevěná okna potřebují určitou péči a údržbu, ale mají také dlouho životnost.


Plastová okna bez problému

5. 1. 2012, 12:08

Plastová okna bez problémuDnes není žádný problém sehnat plastová okna. Výrobců a výrobků je mnoho, ale velmi málo jasných kritérií plastových oken. Záleží v podstatě pouze na zákazníkovi, jaká plastová okna si vybere.


Dřevěná okna obnovená klasika

5. 1. 2012, 12:08

Dřevěná okna obnovená klasikaBudeme li se někdy rozhodovat, o výměně oken na naši nemovitosti, chalupě v krásné krajině,dostaneme se do určitého dilematu. Nechat si zasadit okna dřevěná nebo plastová. Toto rozhodnutí bude velmi těžké a nesnadné hlavně finanční.


Plastová okna

5. 1. 2012, 12:07

Plastová oknaPrvní plastová okna se na trhu stavebních materiálů objevila v padesátých letech minulého století. Jejich konstrukce však vycházela z klasických dřevěných oken a v principu jen nahradila dřevo plastickým materiálem, v té době ještě značně nedokonalým.


Plastová okna dobře slouží, ale vyžadují i péči

5. 1. 2012, 12:07

Plastová okna dobře slouží, ale vyžadují i péčiNemusejí se natírat, není nutné na nich opalovat starý lak, odolávají povětrnostním vlivům bez viditelnějších známek. Přesto vyžadují péči.


Nejkomentovanější články
Článek: Kvalitní plastová okna Počet komentářu: 4
Článek: Plastová okna – výběr Počet komentářu: 2