Ceník dřevěných oken

Ceník dřevěných oken

6. 3. 2012, 10:52

Ceník dřevěných oken je součástí internetových stránek všech dodavatelů. Před volbou dodavatele je dobré vzájemné srovnání ceny za pořízení takového okna. Svou roli samozřejmě hrají i ostatní dodací podmínky, např. kvalita montáže a délka záručního a pozáručního servisu, likvidace starých oken apod.

Cena plastových oken

Díváme-li se pouze na cenu, pak přicházejí do úvahy okna plastová. Jsou jednoduchá a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Cena dřevěných oken je totiž až o 100 % vyšší než cena oken plastových.

Prodej dřevěných oken, oken plastových, hliníkových a dřevohliníkových nabízejí v mnoha velikostech, tvarech a barvách v e-shopu všichni výrobci. Stačí vyplnit elektronickou objednávku a ostatní nechte na dodavateli. Ten vám poradí, jaký typ oken je pro váš byt nebo dům nejlepší

Dřevěná okna - krása a kvalita

Moderní dřevěná okna patří k nejčastěji voleným oknům při rekonstrukci domu nebo bytu. Dřevěná okna zaručují majiteli kvalitu a krásný vzhled, stejně jako nejlepší tepelně izolační vlastnosti.

Dřevěná okna pro milovníky přírodních materiálů

Dřevo - čistě přírodní materiál - je využíváno lidmi od nepaměti. Jeho užitné vlastnosti - snadné zpracování, dobrý tepelný odpor, odolnost proti propouštění zvuku, udržení ideálního mikroklima v domě, recyklovatelnost, to všechno jsou vlastnosti přenášené do finálního výrobku, tj. dřevěných oken. Dřevěná okna jsou navíc krásná a působí teple.Dřevěná okna se vyrábějí nejčastěji ze smrkového, borovicového a dubového dřeva.

Argumenty, že taková okna vyžadují složitou údržbu dnes neobstojí. Při použití moderní výrobní technologie se životnost dřevěných oken prodloužila, a to díky elastickým akrylovým a UV odolným nátěrům prováděným již při výrobě oken.

Chceme-li docílit co největší ochranu dřevěných oken proti povětrnostním vlivům, můžeme využít kombinaci dřeva s kovem a pořídit si dřevohliníková okna. Ta mají z venkovní strany upevněn hliníkový plášť. Dosáhneme tak téměř neomezené životnosti okna - až 100 let a dokonalé tepelné izolace bytu nebo domu.

Zobrazení: 197163 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Dřevěná okna cena

  14. 3. 2013, 10:42 | Diskuze (0)

  Když se rozhodujeme o nákupu nových dřevěných oken, cena je jistě jedním z důležitých faktorů. Rozhoduje o ní mnoho kritérií, od druhu skla, které v rámu bude sedět po druh dřeva.

 • Dřevěná okna cena

  1. 10. 2012, 15:23 | Diskuze (0)

  Ano - jejich cena je oproti plastu vyšší ale dřevo jako přírodní materiál Vám to mnohonásobně vynahradí. Dřevo - to je domov, útulnost, vůně. Cena dřevěných oken je určitě odpovídající vzhledu, který je nenahraditelný.

 • Dřevěná okna cena

  12. 4. 2012, 16:01 | Diskuze (0)

  Pokud zvažujete výměnu oken, je jistě na místě promyslet, jakou cenu za ně chcete a můžete zaplatit. Ceníky oken se liší především podle toho, jaký materiál z nabídky zvolíte. Ceny oken jsou dány také jejich rozměry.

 • Dřevěná okna cena

  5. 4. 2012, 14:25 | Diskuze (0)

  Majitel nemovitosti, jak nové tak i starší se musí rozhodnout, zda si dají plastová okna nebo dřevěná. V nových nemovitostech je možnost se rozhodnout podle libosti majitele a pokud to nenarušuje ráz stavby, kde musíme hledět na vzhled.