Eurookna dřevěná cena

Eurookna dřevěná cena

6. 3. 2012, 11:04

Název eurookna je označením pro moderní okna vyráběná ze dřeva, která mají oproti ostatním typům oken značné výhody. Pojem dřevěná eurookna je tedy synonymem pro zkrácené označení "eurookna".

Proč právě eurookna

Od klasických oken se eurookna odlišují především delší životností a v neposlední řadě i vysokou kvalitou zpracování. Plast je materiál, u kterého po čase dochází k únavě (resp. zkřehnutí) materiálu a také k barevné změně. Dřevěná eurookna nabízejí i jedinečný vzhled, který je stálý a tudíž nenahraditelný jakýmkoli plastem.

V poslední době se stále zvyšují nároky spotřebitelů, a to ve všech oblastech života. Do jedné z nejdůležitějších, což je dům a bydlení, patří také správný výběr vybavení či příslušenství domu. Sem také spadá volba výběru oken. Do moderních typů oken se řadí také eurookna.

Technologie eurooken

Dřevěná eurookna jsou vyráběna z tzv. eurohranolů, což jsou bloky slepené z několika vrstev dřeva – tato technologie zajišťuje tvarovou stálost, eliminuje kroucení. Požadujete-li výborné izolační vlastnosti, tak právě dřevěná eurookna tento váš nárok rozhodně splňují.Vybrat si můžete z různých typů profilů eurooken lišících se zejména svou hloubkou, podle které pak se pak odvíjí i izolační vlastnosti. Eurookna dřevěná se od plastových oken liší zejména tím, že jsou snadno opracovatelná. Pro dřevěná eurookna si také můžete vybírat z více typů dřevin, mezi které patří například smrk, borovice, meranti nebo dub – rozdíl mezi nimi je v tvrdosti konkrétní dřeviny. Na výběr je u eurooken také jejich povrchová úprava, kování, zasklení či příslušenství.

Dřevěná eurookna - ceník

Zajímá-li vás u dřevěného eurookna cena, tak ta je v průměru vyšší než za okna plastová. Je to dáno tím, že dřevo je v dnešní době cennějším – a tím pádem i dražším – materiálem než plast. Dále se cena za eurookna odvíjí od jejich typu, velikosti, výplně apod. Obecně ale platí, že investice do kvalitního zboží se vám několikanásobně vrátí.

Zobrazení: 169473 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Dřevěná eurookna ceník

  20. 2. 2013, 13:49 | Diskuze (0)

  Dřevěná eurookna jsou synonymem klasických dřevěných oken, ale v modernizovaném provedení. Tento typ oken splňuje veškerá kritéria na zateplení bytů a domů. Dřevěná okna ceník je příjemný dotek přírody za přijatelnou cenu.

 • Eurookna dřevěná

  20. 2. 2013, 13:48 | Diskuze (0)

  Moderní architektura se plně orientuje na využití dřevěných prvků. Eurookna dřevěná jsou výrazem moderního stylu bydlení s vyjádřením souznění s přírodou. Tato okna spoluvytvářejí image a vztah k okolní přírodě.

 • Dřevěná eurookna

  22. 10. 2012, 11:57 | Diskuze (0)

  Už žádný průvan od špatně těsnících oken. Už nikdy odlupující se barva okenních rámů. A zapomeňte i na neuvěřitelně vysoké náklady na vytápění vaší domácnosti způsobené špatně izolujícími okny. Chcete toto? Pořiďte si dřevěná eurookna!

 • Výprodej dřevěná eurookna

  22. 10. 2012, 11:55 | Diskuze (0)

  Výprodejem dřevěných oken se rozumí samozřejmě pouze akční nabídka. Většinou se takováto levná eurookna prodávají se slevou z několika důvodů. Buď tento typ nejde prodat za původní cenu, nebo si je někdo objednal a nekoupil

 • Eurookna dřevěná

  1. 10. 2012, 15:22 | Diskuze (0)

  Dřevěná okna jsou již mnoho let stálicí na našem trhu. Jejich přednosti jsou známé dnes již každému - kvalita, energetická úspora, luxusní vzhled. Přírodní a ekologický materiál - to jsou už dnes velmi časté požadavky zákazníků.