Eurookna dřevěná

Eurookna dřevěná

20. 2. 2013, 13:48

Moderní architektura se plně orientuje na využití dřevěných prvků. Eurookna dřevěná jsou výrazem moderního stylu bydlení s vyjádřením souznění s přírodou. Tato okna spoluvytvářejí image a vztah k okolní přírodě.

Eurookna dřevěná

Eurokna dřevěná jsou také specifickým symbolem movitosti. Stávají se stále více prestižní záležitostí. Eurookna dřevěná jsou také životní postoj a životní styl svého majitele. Eurookna dřevěná si získala značnou popularitu a to také díky preciznímu provedení a skvělou spolehlivostí. Eurookna dřevěná jsou v dřevěném provedení, ale diametrálně odlišná od starých klasických dřevěných oken.

Asijské trendy eurooken dřevěných

Do popředí zájmu mnoha investorů se stále více dostávají netradiční materiály dřevěných oken. Asijské trendy eurooken si získávají značnou oblibu. Malajský dub je skvělým materiálem pro výrobu eurooken dřevěných. Eurookna materiál využívá brazilskou dřevinu eukalyptus, kde je skvělý poměr mezi tvrdostí materiálu a jeho váhou. Obě dřeviny jsou středně tvrdé a kresbou se značně podobají našemu dubu. Malajský dub je zbarven do červena a je vhodný jako materiál pod krycí nebo tmavší lazurovací nátěry. Eukalyptus má mírně růžové zabarvení. Hodí se pod světlé lazurovací nátěry. Obě dřeviny dosahují stejných užitných kvalit jako náš klasický smrk, ale za podstatně nižší investice.

Eurookna materiál našich dřevin

K výrobě eurooken materiál se používají především naše klasické a praxí osvědčené dřeviny jako smrk a borovice. Dub je klasickou a žádanou dřevinou pro výrobu eurooken dřevěných díky své p'orovité struktuře.

Eurookna dřevěná šetří vaše náklady na vytápění

Nová generace zasklení eurooken dřevěných bez kompromisu šetří náklady na tepelné energie. Vysoce kvalitní izolační dvojskla nebo trojskla zaručují výraznou špičkovou a tepelnou pohodu. Cena eurooken je cenou, kde se garantuje výrazná finanční úspora do budoucna. Cena eurooken je cenou nadčasovou v kombinaci s elegantním a harmonickým provedením eurooken dřevěných. Eurookna Praha jsou vaše okna pro dny plné pohody.

Zobrazení: 143400 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Dřevěná okna – nejen eurookna

    16. 1. 2012, 13:02 | Diskuze (0)

    Dřevěná okna jsou nejtradičnějším typem oken již dlouhá staletí. Vedle klasických dřevěných oken, která známe všichni ze starších budov, se však v posledních letech setkáváme i s dřevěnými okny, které splňují náročné euro normy

  • Proč dřevěná okna - eurookna?

    31. 10. 2011, 16:50 | Diskuze (0)

    Dřevo je přírodní materiál a působí teplým dojmem. Tak příjemně, že člověk má pocit doteku přírody. Dřevo je snadno udržovatelný materiál a jeho údržba zaručuje stále velice pěkný vzhled. Pakliže se mechanicky poškodí, pak jej lze vyspravit. K tomuto účelu slouží a požívají se vosky a plnicí tmel. Lze prodloužit funkčnost a životnost. A s tím také i jeho vzhled.