Dřevěná okna

Dřevěná okna

6. 3. 2012, 10:51

Dřevěná okna splňují veškerá kritéria na dnešní komfortní a ekologické bydlení. Dřevěná okna jsou okny moderní doby. Díky svým vlastnostem s elegantním a estetickém vzhledem jsou také nadčasovými okny. Dřevěná okna jsou krásná a stále žádána.

Moderní stylový design dřevěných oken

Moderní dřevěná okna vynikají moderními stylovými designy. Současná dřevěná okna představují univerzálnost v mnoha směrech. Velice esteticky se dají zabudovat do novostaveb, kde je kladen důraz na vysokou funkčnost v kombinaci elegantním designem. Dřevěná okna jsou stálicí mezi ostatními okny. Nepodléhají moderním trendům v bydlení. Dřevěná okna jsou staletími prověřená kvalita.

Ochrana dřevěných oken

Dřevěná okny vyžadují určitou ochranu. Povrch dřeva se tedy máčí ve speciální základní ochraně, která zaručuje účinnou ochranu proti plísním a houbám. Další přísady chrání dřevěná okna proti UV záření a blednutí pigmentace dřeva.

Progresivní dřevěná okna

Standardně se dřevěná okna vyrábějí s izolačními dvojskly nebo trojskly. Protisluneční skla jsou progresivním řešením proti přehřívání interiéru. Speciální f'olie na povrchu je účinnou ochranou proti nežádoucímu přehřívání interiéru během letních měsíců.

Inovace dřevěných oken

Inovaci dřevěných oken představují bezpečnostní skla, která chrání objekty proti vniku nežádoucích osob. Ornamentální skla jsou ideálním řešením pro koupelny. je přes ně vidět pouze rozmazaně. Dřevěná okna se zvýšenou zvukově izolační vlastností jsou vhodná především do rušných velkoměst a míst se zvýšenou hlučností.

Dřevěná okna pro každého

Dřevěná okna jsou stále žádaným sortimentem. Dřevohliníková okna jsou velice elegantním řešením na poli nových vysoce funkčních oken, která nepostrádají nic ze své atraktivity. Stylový vnitřek v podobě dřeva a vnější opláštění hliníkem splňuje zároveň mnoho kritérií na okna nové generace. Kombinace těchto dvou materiálů představuje tu nejmaximálnější životnost, jakou mohou okna dnešní moderní doby mít.

Zimní prodej dřevěných oken

Nákup dřevěných oken v zimních měsících se jednoznačně vyplatí. Dá se ušetřit i několik tisíc korun. Využijte širokých nabídek prodeje dřevěných oken nyní.

Zobrazení: 160942 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Dřevěná okna - kvalita a design

  14. 3. 2013, 10:46 | Diskuze (0)

  Rozhodujete se a váháte při výběru typu a modelu oken? Chcete se dozvědět trochu více a ujasnit si rozdíly? Pojďme se nyní podrobněji podívat na okna dřevěná, aneb vše co jste chtěli vědět, Vám povíme!

 • Dřevěná okna cena

  14. 3. 2013, 10:42 | Diskuze (0)

  Když se rozhodujeme o nákupu nových dřevěných oken, cena je jistě jedním z důležitých faktorů. Rozhoduje o ní mnoho kritérií, od druhu skla, které v rámu bude sedět po druh dřeva.

 • Dřevěná okna Praha

  31. 10. 2012, 10:43 | Diskuze (0)

  Dřevěná okna to jsou okna se staletou tradicí a velice dlouhou životností. Dřevo je přírodní materiál, který je ekologický a působí na člověka pozitivně. Tento přírodní materiál byl vždy snadno dostupný i našim předkům.

 • Střešní dřevěná okna

  31. 10. 2012, 10:33 | Diskuze (0)

  Úprava půdy pro byt či kancelář není jen záležitostí ekonomickou či architektonickou. Souvisí i s výběrem, užitím a správným umístněním střešních oken, které musí zajistit dostatek denního světla a jeho rovnoměrné rozložení.

 • Levná dřevěná okna

  22. 10. 2012, 11:59 | Diskuze (0)

  Pořizujete nová okna? Právě nyní nastal čas, kdy tuto záležitost řeší opravdu spousta lidí. Léto se pomalu chýlí ke konci a jistě si nikdo z vás nepřeje, aby sychravé počasí pronikalo k vám domů vinou nekvalitních či špatně těsnících oken. Dřevěná okna vám pomohou.