Dřevěná eurookna
Eurookna Brno
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Eurookna ceník

Eurookna ceník

19. 3. 2012, 15:02

Chystáte se na jaře rekonstruovat váš dům a vyměnit svá nevyhovující okna za nová? Asi nejlepší nabídkou, která je v současnost na trhu, jsou eurookna. Ale která z nich si vybrat z té rozsáhlé nabídky

Ceník eurookna

Málokdo by dnes při rekonstrukci nebo stavbě nového domu volil jiná, než taková okna, která nesou označení eurookna. V prodejnách stavebnin, stejně jako ve specializovaných prodejnách s okny nebo u montážních firem, najdeme nabídku pěti takto označených oken. Eurookna plastová, dřevěná eurookna, ale i eurookna hliníková, dřevoplastová a dřevohliníková

Každý z výrobků má svá nepochybná plus a v každé kategorii najdete výrobky kvalitní i nekvalitní. Volba tedy není jednoduchá.

Rozdíly v jednotlivých typech eurooken

Upřímně vám asi každý prodejce potvrdí, že se vyjmenované typy liší vlastně jen maličkostmi. Ale přesto vám každý doporučí jiný typ, podle osobní zkušenosti nebo prostých sympatií k materiálu.

Izolační vlastnosti eurooken

Všechny typy eurooken se v současnosti vyrábí podle totožné výrobní normy a proto musí splňovat totožné vlastnosti jak co do tepelné izolace, tak i co do izolace hlukové.

Izolace proti hluku

Pokud tedy náš dům stojí poblíž rušné ulice, dětského hřiště nebo třeba restaurace s venkovním posezením, určitě bychom měli volit typ s co nejlepšími antihlukovými vlastnostmi. Ovšem tyto typy nabízí všechny zmíněné druhy eurooken.

Podle čeho vybírat eurookna

Všechny druhy eurooken najdete v nabídce s izolačními dvoj či trojskly, s totožným celoobvodovým těsněním a s mnoha dalšími shodnými prvky. A u všech druhů vám výrobce i prodejce nabízí takřka totožné vlastnosti. Podle čeho si tedy máte ta správná eurookna vybrat?

Vybírejte srdcem

Vybírat si podle ceny je poměrně krátkozraké a navíc se vystavujete riziku, že zakoupíte skutečně nekvalitní výrobek. Nezbyde vám tedy nic jiného, než ze srovnatelně kvalitních eurooken různého provedení vybrat nakonec ta, která se vám prostě víc líbí a víc vám přirostla k srdci.

Zobrazení: 155027 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Eurookna Počet komentářu: 1
Podobné články
 • Dřevěná eurookna

  19. 3. 2012, 15:30 | Diskuze (0)

  Eurookna mají svůj osobitý styl. Dřevěná eurookna jsou jedním z nejžádanějších typů moderních oken. Plně odpovídají trendům moderního a nadčasového bydlení. Klasický materiál pro výrobu oken dřevo nikdy neztratí nic ze své kvality.

 • Eurookna Brno

  19. 3. 2012, 15:07 | Diskuze (0)

  Dům prý tvoří zdi, střecha, dveře a okna. Poměrně jednoduchá definice je ve své prostotě vlastně pravdivá. Stavebnictví v posledních desetiletích prošlo mnoha změnami a výjimkou nejsou ani okna

Eurookna ceník
Eurookna Brno