Dřevěná eurookna
Eurookna Brno
Tip dne

Eurookna Praha

Eurookna Praha

19. 3. 2012, 14:57

Dřevěná eurookna jsou hit. Zdaleka už se ale nejedná o nováčka v nabídkách dnešních dodavatelů a výrobců oken. Spojení tradičního materiálu, tedy dřeva, a moderní technologie výroby se ukázalo jako velmi efektivní. Dřevěná eurookna se díky tomu řadí mezi špičku.

Praha eurookna

O co se vlastně jedná? Na jakém principu jsou dřevěná eurookna vyrobena? Jedná se o propojení tradice a výdobytků nové doby. Dřevěná eurookna jsou vyrobena z dřevěných hranolů. Tyto hranoly vzniknou slepením několika, ve většině případů třech, vrstev dřeva. Podle velikosti hranolů je dřevo napojováno. K nejkvalitnějším eurooknům patří dřevěná okna nenapojovaná.

Co nám dřevěná eurookna nabízejí

Moderní technologie úpravy dřeva používané při výrobě eurooken umožňují maximálně využít vlastností dřeva, které u oken požadujeme a naopak eliminovat ty vlastnosti, které u oken nechceme. Například perfektní izolační schopnost dřeva je vrstvením tohoto materiálu ještě znásobena. A že okna, která dobře izolují, si přejeme jistě všichni. Díky dřevěným eurooknům už nikdy žádná vzdouvající se záclona, studené nohy kvůli průvanu a především zbytečně zaplacené peníze za teplo, které uniklo mimo naši domácnost.

Dřevěná eurookna vydrží

Dřevo patří k velmi tvrdým a odolným materiálům. K výrobě oken je tedy vhodné. Je ale třeba, aby bylo správně povrchově upravené. Dávno pryč jsou ale časy, kdy tato úprava spočívala v každoročním natírání oken. Technologie výroby dřevěných eurooken vám ušetří nejen spoustu práce a peněz za barvy. Údržba eurooken je velmi nenáročná. Už tedy nikdy žádná odlupující se barva. Výrobci a prodejci zcela správně dávají na dřevěná eurookna několik desítek let trvající záruční doby.

Dřevěná okna kamkoli

Vlastnosti dřeva jako například to, že by se měnil jeho tvar či vzhled vlivem změn teplot a výkyvů vlhkosti, jsou díky sestavení z hranolů zcela eliminovány. Proto lze dřevěná eurookna umístit i tam, kde jsou vlivy počasí opravdu velmi intenzivní. Například střešní nebo balkónová okna vyrobená ze dřeva patří k těm nejodolnějším. Zůstanou opravdu desítky let skutečnou ozdobou vašeho bydlení.

Zobrazení: 156105 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Eurookna Počet komentářu: 1
Podobné články
  • Dřevěná eurookna

    19. 3. 2012, 15:30 | Diskuze (0)

    Eurookna mají svůj osobitý styl. Dřevěná eurookna jsou jedním z nejžádanějších typů moderních oken. Plně odpovídají trendům moderního a nadčasového bydlení. Klasický materiál pro výrobu oken dřevo nikdy neztratí nic ze své kvality.

  • Eurookna Brno

    19. 3. 2012, 15:07 | Diskuze (0)

    Dům prý tvoří zdi, střecha, dveře a okna. Poměrně jednoduchá definice je ve své prostotě vlastně pravdivá. Stavebnictví v posledních desetiletích prošlo mnoha změnami a výjimkou nejsou ani okna

Eurookna ceník
Eurookna Brno