Fasáda

Předokenní rolety

6. 3. 2012, 11:07

Předokenní roleta pomáhá zlepšit tepelně-izolační vlastnosti oken. Dokáže zachytit až 95 % slunečních paprsků a výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících. V zimním období zase zabraňuje úniku tepla.

Předokenní rolety - celoroční komfort

Pro své výborné tepelně-izolační vlastnosti se předokenní rolety stávají nedílnou součástí oken rodinných domů, ale stále více je můžeme vidět i na oknech domů panelových. To se týká i střešních oken, zejména pokud jsou v místech, kde jsou na ně kladeny požadavky kvalitního zastínění. Předokenní rolety nám udělají skutečně dobrou službu v létě i v zimě.

Moderní řešení předokenních rolet

Firma Arkada Trade dodává předokenní rolety Lomaz jek jako rolety s viditelným boxem pro dodatečnou montáž u stávající výstavby, tak jako rolety s boxem pro zamítání pro novou výstavbu Tato stínící technika poskytuje soukromí a příjemné světlo v domácnosti a umožňuje přirozený vizuální kontakt s venkovním prostorem. Účinně tlumí venkovní hluk, dokonale reguluje světlo a chrání střešní okno před poškozením i před nechtěnými pohledy zvenčí.

Z čeho se skládají předokenní rolety?

Předokenní roletu tvoří pevný a zdvojené lamely, vyplněné polyuretanovou pěnou. Spoje mezi lamelami jsou pro dokonalou izolaci zatěsněny gumou.

Předokenní roletu lze kombinovat s jakýmkoli typem zastínění v interiéru a na střešní okna může být nainstalována kdykoli dodatečně. Je k dispozici i s lemováním v mědi nebo titan-zinku. 

Předokenní rolety LOMAX

Předokenní rolety LOMAX jsou vyráběny na nejmodernější technologické lince v rozměrech a provedeních na přání zákazníků, v mnoha barevných odstínech a imitacích jednotlivých dřevin. Lamely jsou vyrobeny z hliníku a jsou vyplněny vysoce izolující polyuretanovou pěnou, která spolehlivě zabezpečuje vynikající tepelně izolační vlastnosti.

Ovládání předokenních rolet

Ovládání předokenní rolety nemusí být vždy jen ruční, roletu je možné ovládat i elektropohonem a pomocí dálkového ovladače. Ručně lze roletu ovládat pomocí popruhu či kliky, pomocí elektropohonů je možné ovládat v místě rolety, centrálně a nebo individuálně pomocí dálkového radiového ovladače.

Zobrazení: 146766 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Římské rolety do kuchyně

  4. 4. 2013, 15:50 | Diskuze (1)

  V posledních letech se římské rolety stávají stále více oblíbeným stínícím prostředkem. Vedle obytných prostor a kanceláří se začínají velmi často používat i do jiných prostor, např. skladovací místnosti, ale i do kuchyně

 • Předokenní rolety ceník

  4. 4. 2013, 15:48 | Diskuze (0)

  Rolety nejsou jen nevzhledné kusy látky, jaké bývají k vidění ve starých panelácích. Předokenní rolety jsou praktickým pomocníkem, který vás chrání před povětrností a spoří vám teplo.

 • Látkové rolety Praha

  4. 4. 2013, 15:48 | Diskuze (0)

  Interiérové látkové rolety jsou oblíbenou dekorací do každého bytu i kanceláře. Tento tradiční výrobek přetrval ve své podobě celá staletí a pořád s ním musíte počítat při interiérových pracích pro zastínění slunečního svitu.

 • Venkovní rolety

  14. 3. 2013, 10:52 | Diskuze (0)

  Potřebujete ušetřit energii potřebnou k vytápění bytu či rodinného domu, máte rádi soukromí, chcete zamezit zvýšenému hluku z ulice? v tom případě si pořiďte předokenní rolety vhodné pro jakákoliv okna.

 • Předokenní rolety akce

  8. 2. 2013, 11:39 | Diskuze (1)

  Také jste v horkých dnech nevěděli, jak ochladit přehřátý pokoj? Jednou z cest je zabránit slunečním paprskům ve vstupu předokenními roletami. Tak by v pokoji měla zůstat přijatelná teplota.