Předokenní rolety cena

Předokenní rolety cena

6. 3. 2012, 11:08

Vypadá to na nonsens, ale předokenní rolety mají takové tepelné, izolační vlastnosti, že v létě ušetříte za klimatizaci a v zimě za topení. Potřebujete rolety namontovat na postavený dům? Roletový box, lamely nebo lišty? Vstupní cena se Vám tudíž brzy vrátí.

Cena předokenních rolet

Pak už jen ovládáte své nové rolety - většinou klikou, popruhy nebo elektropohonem v místě nebo centrálním připojením na časové spínače a světelná čidla. Do roletového boxu se dá zabudovat i protihmyzová síť, rolety se dají zajistit protizdvihovými pružinami nebo zámkem. Vy ale máte novostavbu? Tak potřebujete zabudovatelné rolety. Box se zapustí do fasády. Tyto speciální požadavky se samozřejmě projeví při vstupní ceně.

Zazděné rolety

Prefabrikovaný překlad, kdy je box zazděn ve fasádě objektu je nejpohlednější. Při dnešním způsobu léta v Čechách, stoupajícím přes třicítky, nebudou patrně brzy k vidění domy bez venkovních rolet.

Kde je ceník na předokenní rolety?

Vyhledejte si na Internetu interaktivní ceník výrobků. V konfigurátoru navolte vyhlédnutou roletu a zobrazte její cenu.

Předokenní rolety velux s prestižním oceněním designu

Zatemňující nebo plisované, ale předokenní rolety Velux na střešní okna zachytí 95 procent slunečního světla a nedojde k přehřívání interiéru.

Nejen stíní, ale tlumí hluk, zajistí celoročně tepelný komfort, chrání okno před rozbitím a vloupáním. I při stažené roletě a úplném zatemnění okno otevřete na 22 centimetrů a vyvětráte.

Venkovní žaluzie na francouzská a paneláková okna

Jsou po roletách nejoblíbenější. Vypadají dobře. Dávají bytu styl. Jsou jen o něco robustnější než textilní. Nerezavějí a světlo příjemně rozptylují po místnosti. Je na nich sympatické, že přesně regulují dopad a intenzitu světla.

I když jsou z hliníku, lamely a lišty opatřené pryží nevibrují ani při větru. Mnozí zákazníci si nechají do horní lišty vestavět ovládací elektromotory.

Vertikální žaluzie

Ze stoprocentního polyesteru s bavlnou jsou v módě pro kanceláře, reprezentační prostory, a i pro byty. Stíní jakýkoli tvar okna, a tak vytlačují garnýže, záclony a závěsy.

Zobrazení: 163557 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Římské rolety do kuchyně

  4. 4. 2013, 15:50 | Diskuze (1)

  V posledních letech se římské rolety stávají stále více oblíbeným stínícím prostředkem. Vedle obytných prostor a kanceláří se začínají velmi často používat i do jiných prostor, např. skladovací místnosti, ale i do kuchyně

 • Předokenní rolety ceník

  4. 4. 2013, 15:48 | Diskuze (0)

  Rolety nejsou jen nevzhledné kusy látky, jaké bývají k vidění ve starých panelácích. Předokenní rolety jsou praktickým pomocníkem, který vás chrání před povětrností a spoří vám teplo.

 • Látkové rolety Praha

  4. 4. 2013, 15:48 | Diskuze (0)

  Interiérové látkové rolety jsou oblíbenou dekorací do každého bytu i kanceláře. Tento tradiční výrobek přetrval ve své podobě celá staletí a pořád s ním musíte počítat při interiérových pracích pro zastínění slunečního svitu.

 • Venkovní rolety

  14. 3. 2013, 10:52 | Diskuze (0)

  Potřebujete ušetřit energii potřebnou k vytápění bytu či rodinného domu, máte rádi soukromí, chcete zamezit zvýšenému hluku z ulice? v tom případě si pořiďte předokenní rolety vhodné pro jakákoliv okna.

 • Předokenní rolety akce

  8. 2. 2013, 11:39 | Diskuze (1)

  Také jste v horkých dnech nevěděli, jak ochladit přehřátý pokoj? Jednou z cest je zabránit slunečním paprskům ve vstupu předokenními roletami. Tak by v pokoji měla zůstat přijatelná teplota.