Předokenní rolety ceník

Předokenní rolety ceník

6. 3. 2012, 11:07

Téměř nováčkem v okenních doplňcích jsou předokenní rolety. Chrání před přílišným světlem, hlukem i krupobitím, ale i v létě před přílišným horkem a v zimě naopak před chladem. Ceny v ceníku předokenních rolet se odvíjí od kvality materiálu, velikosti lamel a typu ovládání.

Ceník předokenních rolet

Vynikající tepelně izolační vlastnosti předokenních rolet snižují v zimním období tepelné ztráty a v letním období naopak snižují tepelné zisky. Tím velmi účinně přispívají ke snížení nákladů na vytápění, v létě pak k případnému klimatizování vnitřních prostor objektů. Navíc účinně tlumí i zvuk a chrání nás před jeho škodlivým vlivem. Tyto vlastnosti se však odrazí na pořizovací ceně, tudíž i na ceníku předokenních rolet.

Do novostaveb i starších objektů

Předokenní rolety LOMAX, které nabízí firma ARKÁDA TRADE, jsou vyráběny na nejmodernější technologické lince v rozměrech a provedeních na přání zákazníků v mnoha barevných odstínech a imitacích jednotlivých dřevin. Lamely jsou vyrobeny z hliníku a jsou vyplněny vysoce izolující polyuretanovou pěnou, která spolehlivě zabezpečuje vynikající tepelně izolační vlastnosti. V případě levnější varianty jde o plastovou lamelu z vysoce kvalitního PVC.

Provedení předokenních rolet

Předokenní rolety jsou vyráběny v provedení jako rolety s viditelným boxem pro dodatečnou montáž na stávající objekt, jako rolety s boxem pro zaomítání pro novostavby nebo rekonstruované objekty a jako rolety montované do prefabrikovaného překladu HELUZ, který je součástí nově budovaného objektu.

Ovládat rolety lze popruhem, u větších rolet klikou, případně elektropohonem ovládaným v místě rolety nebo centrálně, anebo přenosným radiovým ovladačem s možností individuálního naprogramování jednotlivých rolet nebo skupin rolet, případně napojení na časové spínače a světelná čidla. Předokenní roletu je možné vybavit integrovanou sítí proti hmyzu ve společném roletovém boxu.

Zabezpečení rolet

A jak jsou rolety zabezpečeny? Standardně jsou vybaveny protizdvihovými pružinami, nebo za příplatek uzamykatelným cylindrickým zámkem. Výhodou předokenních rolet je také zýšená ochrana objektu před vniknutím nepovolaných osob, jakož i ochrana oken před nepříznivými klimatickými podmínkami.

Zobrazení: 188911 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Římské rolety do kuchyně

  4. 4. 2013, 15:50 | Diskuze (1)

  V posledních letech se římské rolety stávají stále více oblíbeným stínícím prostředkem. Vedle obytných prostor a kanceláří se začínají velmi často používat i do jiných prostor, např. skladovací místnosti, ale i do kuchyně

 • Předokenní rolety ceník

  4. 4. 2013, 15:48 | Diskuze (0)

  Rolety nejsou jen nevzhledné kusy látky, jaké bývají k vidění ve starých panelácích. Předokenní rolety jsou praktickým pomocníkem, který vás chrání před povětrností a spoří vám teplo.

 • Látkové rolety Praha

  4. 4. 2013, 15:48 | Diskuze (0)

  Interiérové látkové rolety jsou oblíbenou dekorací do každého bytu i kanceláře. Tento tradiční výrobek přetrval ve své podobě celá staletí a pořád s ním musíte počítat při interiérových pracích pro zastínění slunečního svitu.

 • Venkovní rolety

  14. 3. 2013, 10:52 | Diskuze (0)

  Potřebujete ušetřit energii potřebnou k vytápění bytu či rodinného domu, máte rádi soukromí, chcete zamezit zvýšenému hluku z ulice? v tom případě si pořiďte předokenní rolety vhodné pro jakákoliv okna.

 • Předokenní rolety akce

  8. 2. 2013, 11:39 | Diskuze (1)

  Také jste v horkých dnech nevěděli, jak ochladit přehřátý pokoj? Jednou z cest je zabránit slunečním paprskům ve vstupu předokenními roletami. Tak by v pokoji měla zůstat přijatelná teplota.