Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

25. 9. 2012, 10:15

Předokenní rolety již nejsou pouhým luxusním doplňkem oken. Získávají si stále větší oblibu a popularitu. U novostavby se považují předokenní rolety jako standardní vybavení. Také starší domy se dají vybavit předokenními roletami pro dodatečnou montáž. Stávají se tak praktickou stínovou techniku, která také chrání okna před přílišným slunečním svitem.

Stylové předokenní rolety

Předokenní rolety mají také svůj styl. Stylové jsou předokenní rolety screenového stylu na principu látek. Tyto materiály mají vynikající schopnost odrazu tepla. Zastíní a ochrání interiér před přílišným slunečním svitem. Tento materiál je díky své struktuře také částečně průsvitný a vidíte přes ně ven. Lamelové předokenní rolety jsou nejrozšířenějším typem.

Lamelové předokenní rolety skýtají mnoho výhod

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž jsou také skvělým prodloužením životnosti oken. Chrání konstrukci oken před nepříznivými vlivy počasí. Předokenní lamelové rolety v létě chrání okna před sluncem. V zimním období zabraňují nežádoucímu úniku tepla z interiéru. Zateplené hliníkové předokenní lamelové rolety mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Tento typ předokenních rolet také výborně zatemňuje interiéry. Výrazně také hliníkové rolety omezují průnik hluku z vnějšího prostředí do interiéru. Pro starší domy se vybírají předokení rolety pro dodatečnou montáž.

Ovládání lamelových předokenních rolet

Ovládání předokenních rolet je nezbytnou součástí plné funkčnosti rolet. Ruční ovládání je stálou klasikou. Motorové ovládání má celou řadu praktických a pohodlných výhod. Předokenní rolety si můžete vybrat podle svého vkusu a také aby ladily s barevností samotných oken. Předokenní rolety jsou velice účelným a estetickým doplňkem oken. Starší domy se díky moderním předokenním roletám obléknou do úplně jiného kabátu. Dostanou tak úplně jiný styl a eleganci moderního pojetí bydlení.

Optimální tepelný komfort s předokenními roletami

Optimální tepelný komfort patří také k součásti stylového a moderního bydlení. Tepelný komfort v interiéru se dá dosáhnout vhodnou kombinací zatemňujících rolet s předokenními roletami a nebo s venkovními markýzami. Dopřejte si tepelný luxus bydlení s předokenními roletami s dodatečnou montáží.

Zobrazení: 134142 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0