Venkovní rolety

14. 3. 2013, 10:52

Předokenní roletyPotřebujete ušetřit energii potřebnou k vytápění bytu či rodinného domu, máte rádi soukromí, chcete zamezit zvýšenému hluku z ulice? v tom případě si pořiďte předokenní rolety vhodné pro jakákoliv okna.


Předokenní rolety akce

8. 2. 2013, 11:39

Předokenní rolety akceTaké jste v horkých dnech nevěděli, jak ochladit přehřátý pokoj? Jednou z cest je zabránit slunečním paprskům ve vstupu předokenními roletami. Tak by v pokoji měla zůstat přijatelná teplota.


Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

25. 9. 2012, 10:15

Předokenní rolety pro dodatečnou montážPředokenní rolety již nejsou pouhým luxusním doplňkem oken. Získávají si stále větší oblibu a popularitu. U novostavby se považují předokenní rolety jako standardní vybavení. Také starší domy se dají vybavit předokenními roletami pro dodatečnou montáž. Stávají se tak praktickou stínovou techniku, která také chrání okna před přílišným slunečním svitem.


Hliníkové předokenní rolety

18. 9. 2012, 13:30

Předokenní roletyHliníkové předokenní rolety dodají vašemu oknu charisma a zároveň jsou velmi praktické. Ochrání vás před nepřízní počasí, v létě vám dopřejí příjemný stín a v zimě naopak napomohou snižovat tepelné ztráty.


Garážová vrata Praha

24. 4. 2012, 12:05

Garážová vrataNa současná garážová vrata je dána celá řada požadavků. Předně musí být vysoce kvalitní a vyžadovat našim potřebám. Garážová vrata musí také esteticky harmonizovat s celkovým stylem garáže. Moderní garážová vrata musí mít všechna nej.


Předokenní rolety cena

6. 3. 2012, 11:08

Předokenní rolety cenaVypadá to na nonsens, ale předokenní rolety mají takové tepelné, izolační vlastnosti, že v létě ušetříte za klimatizaci a v zimě za topení. Potřebujete rolety namontovat na postavený dům? Roletový box, lamely nebo lišty? Vstupní cena se Vám tudíž brzy vrátí.


Izolační předokenní rolety

6. 3. 2012, 11:08

Izolační předokenní roletyBarevné a dřevo imitující rolety se vyrábějí nejmodernějšími technologiemi podle představ zákazníků. Jejich hliníkové lamely vyplňuje izolační polyuretanová pěna, takže v létě nahrazují klimatizaci, v zimě zadržují teplo.


Předokenní rolety

6. 3. 2012, 11:07

FasádaPředokenní roleta pomáhá zlepšit tepelně-izolační vlastnosti oken. Dokáže zachytit až 95 % slunečních paprsků a výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících. V zimním období zase zabraňuje úniku tepla.


Předokenní rolety ceník

6. 3. 2012, 11:07

Předokenní rolety ceník Téměř nováčkem v okenních doplňcích jsou předokenní rolety. Chrání před přílišným světlem, hlukem i krupobitím, ale i v létě před přílišným horkem a v zimě naopak před chladem. Ceny v ceníku předokenních rolet se odvíjí od kvality materiálu, velikosti lamel a typu ovládání.